Sensacyjny plan West Hamu. "Młoty" chcą zatrudnić rozchwytywanego trenera

Sensacyjny plan West Hamu. "Młoty" chcą zatrudnić rozchwytywanego trenera
Paul Chesterton / pressfocus
Po sezonie 2023/2024 może dojść do zmiany trenera w West Hamie. David Ornstein z The Athletic informuje, że na szczycie listy życzeń "Młotów" jest rozchwytywany szkoleniowiec.
Obecna umowa Davida Moyesa z londyńskim klubem obowiązuje tylko do czerwca tego roku. Już w lutym przedstawiono mu ofertę nowego kontraktu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szkoleniowiec wstrzymuje się jednak z decyzją ws. przyszłości. Podjąć ma ją dopiero po zakończeniu obecnej kampanii. West Ham przygotowuje więc plan B.
Jak informuje David Ornstein z The Athletic, "Młoty" wytypowały już głównego kandydata na nowego trenera. Jest nim Ruben Amorim.
Portugalczyk pracuje w tej chwili w Sportingu Lizbona. Media upatrywały w nim faworyta do zastąpienia Juergena Kloppa w Liverpoolu.
Nie jest jednak wykluczone, że 39-latek zdecyduje się na pracę w Londynie. W kręgu zainteresowań West Hamu jest także Julen Lopetegui.
"Młoty" w niedzielę przegrały aż 1:5 z Crystal Palace. Moyes po końcowym gwizdku nie ukrywał rozczarowania postawą swoich podopiecznych.
- Ten mecz był tak zły, że trudno opisać to słowami - wypalił szkoleniowiec podczas pomeczowej rozmowy z dziennikarzami.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik22 Apr · 16:31
Źródło: The Athletic

Przeczytaj również