Sensacyjny transfer gwiazdora Barcelony? "Nie jest już nietykalny"

Sensacyjny transfer gwiazdora Barcelony? "Nie jest już nietykalny"
pressinphoto / pressfocus
FC Barcelona może tego lata sprzedać jednego ze swoich kluczowych piłkarzy. Według Alfredo Martineza z Onda Cero pod dużym znakiem zapytania stanęła przyszłość Ronalda Araujo.
Jeszcze niedawno reprezentant Urugwaju postrzegany był jako absolutnie nietykalny w stolicy Katalonii. Nad jego transferem poważnie myśli przede wszystkim Bayern Monachium.
Dalsza część tekstu pod wideo
FC Barcelona nie chciała jednak słyszeć o sprzedaży zawodnika. Jak donosi Alfredo Martinez z Onda Cero, taki stan rzeczy jest już nieaktualny.
Wbrew pozorom nie ma to jednak związku z ostatnim słabym występem Araujo w meczu z PSG. Urugwajczyk w ćwierćfinale Ligi Mistrzów dostał czerwoną kartkę.
"Barca" pokłada ogromne nadzieje w innym defensorze. Od niedawna furorę w drużynie robi bowiem zaledwie 17-letni Pau Cubarsi.
To ze względu na Hiszpana "Blaugrana" poważnie zastanawia się nad sprzedażą Araujo. Do transferu może dojść już najbliższego lata.
Mistrzowie Hiszpanii liczą, że na Urugwajczyku zarobią gigantyczne pieniądze. Oczekują oferty, która przekroczy 100 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik21 Apr · 15:16
Źródło: Onda Cero

Przeczytaj również