Sergio Ramosowi puściły nerwy. Udzielał wywiadu i starł się z kibicami Sevilli [WIDEO]

Sergio Ramosowi puściły nerwy. Udzielał wywiadu i starł się z kibicami Sevilli [WIDEO]
Twitter Screen
Sergio Ramos nie mógł wytrzymać po okrzykach kibiców i mocno zareagował. Defensor starł się z sympatykami Sevilli podczas udzielania wywiadu.
Sevilla od kilku miesięcy przeżywa ogromny kryzys. W obecnym sezonie zespół notuje fatalne wyniki zarówno w lidze hiszpańskiej, jak i na arenie międzynarodowej.
Dalsza część tekstu pod wideo
W czwartek drużyna poniosła kolejną porażkę w trwającej kampanii. Podopieczni Quique Sancheza Floresa przegrali z Athletikiem Bilbao 0:2.
W kadrze meczowej Sevilli znalazł się legendarny Sergio Ramos. Tuż po zakończeniu spotkania defensor udzielił wywiadu dla DAZN Spain.
Podczas rozmowy kibice przegranego zespołu posyłali głośne hasła w kierunku obrońcy. Nie jest jasne, co wykrzykiwali sympatycy Sevilli.
Ramosowi puściły nerwy i mocno zareagował na zachowanie kibiców. Wściekły Hiszpan odpowiedział osobom obecnym na trybunach.
- Szacunku! Zamknijcie się, możecie już iść. Miejcie trochę szacunku dla piłkarzy i herbu. Szanujcie ludzi. Rozmawiamy - wykrzyczał Ramos.
We wrześniu Ramos wrócił do Sevilli po ponad 18 latach rozbratu z klubem. Od tamtej pory rozegrał 16 spotkań, w których zdobył cztery bramki i odnotował jedną asystę.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki05 Jan · 07:32
Źródło: DAZN Spain

Przeczytaj również