Sevilla zakpiła z Masona Greenwooda. Bezlitosny wpis. Zaskoczeni nawet kibice. "To konto z parodiami?"

Sevilla zakpiła z Masona Greenwooda. Bezlitosny wpis. Zaskoczeni nawet kibice. "To konto z parodiami?"
Bagu Blanco / pressfocus
Sevilla pokonała Getafe (3:1) i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Króla. Po spotkaniu klub z Andaluzji postanowił zakpić z piłkarza drużyny przeciwnej, Masona Greenwooda.
Wynik meczu już w 8. minucie otworzył nieśmiertelny Sergio Ramos. Hiszpan nie tylko zdobył bramkę, ale przez cały wieczór spisywał się naprawdę bardzo dobrze.
Dalsza część tekstu pod wideo
Getafe wyrównało za sprawą Jaimego Maty, ale ostatnie słowo należało do Sevilli. Dwie bramki już w drugiej części gry zdobył Isaac Romero, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo i awans.
Cały mecz w ekipie Getafe rozegrał Mason Greenwood. Anglik wypożyczony z Manchesteru United nie miał jednak łatwego życia z defensorami Sevilli.
Mason Greenwood
Bagu Blanco / pressfocus
Po ostatnim gwizdku ze wspomnianego Greenwooda zakpiono na oficjalnym anglojęzycznym koncie Sevilli w platformie X (Twitter).
- Sergio Ramos opróżnia tylną kieszeń po dzisiejszym meczu - napisano, dodając do wpisu obrazek, a na nim klucze, portfel, telefon i… zdjęcie Greenwooda.
- Myślałem, że to konto z parodiami - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod wpisem. Kibice byli ewidentnie rozbawieni postem opublikowanym przez klub z Andaluzji.
Sergio Ramos
Cesar Cebolla / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki17 Jan · 11:47
Źródło: X/Twitter

Przeczytaj również