Siedemnaście zwycięstw z rzędu i wystarczy! PSV wreszcie zatrzymane w Eredivisie [WIDEO]

Koniec niezwykłej passy PSV w Eredivisie. Zespół z Eindhoven stracił pierwsze punkty w tym sezonie - zremisował na wyjeździe z Utrechtem 1:1.
PSV w pierwszej połowie sezonu było bezbłędne. Wygrało wszystkie siedemnaście meczów. Na półmetku miało aż dwanaście punktów przewagi nad drugim w tabeli Feyenoordem.
Lider Eredivisie potknął się dopiero na osiemnastej przeszkodzie. Nie zapowiadała tego pierwsza połowa. PSV zaczęło bowiem znakomicie. Lider Eredivisie objął prowadzenie już w 7. minucie. Dośrodkowanie Desta w pole karne celnym strzałem głową wykończył Bakayoko.
Utrecht doprowadził do wyrównania w 53. minucie. Gospodarze przejęli piłkę na połowie PSV i wyprowadzili błyskawiczny atak. Sfinalizował go Boussaid.
Goście przeważali do końca meczu. Choć często uderzali w kierunku bramki Utrechtu, to nie zdołali zdobyć zwycięskiego gola. Potknięcie w żaden sposób nie wpływa na ich sytuację w tabeli. Nawet jeśli rywale wygrają swoje mecze, to będą daleko za ekipą Petera Bosza.