Simeone nie wytrzymał! Był wściekły, ruszył na działacza [WIDEO]
![Simeone nie wytrzymał! Był wściekły, ruszył na działacza [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/original/627/69fa5eaf648b1.jpg)
W ostatnich sekundach meczu Arsenalu z Atletico Madryt zagotowało się przy linii bocznej boiska. Diego Simeone odepchnął Andreę Bertę. Niewiele brakowało, aby na murawie doszło do szarpaniny.
Arsenal pokonał Atletico Madryt 1:0 (2:1 w dwumeczu) i awansował do finału Ligi Mistrzów. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Bukayo Saka.
Podczas meczu rozgrywanego na Emirates Stadium nie brakowało kontrowersyjnych sytuacji. Po przerwie w polu karnych "Kanonierów" runął Antoine Griezmann. Arbiter nie podyktował jednak "jedenastki".
Wraz z upływem kolejnych minut atmosfera panująca przy ławkach rezerwowych robiła się coraz bardziej napięta. Do eskalacji mogło dojść w doliczonym czasie gry, kiedy to Andrea Berta, czyli dyrektor sportowy Arsenalu, wymachiwał rękoma, domagając się końca starcia.
Zachowanie działacza "Kanonierów" nie spodobało się Diego Simeone. Trener gości ruszył w stronę Włocha, a następnie go odepchnął.
Sztab szkoleniowy Atletico natychmiast zaczął odciągać Argentyńczyka, aby uniknąć większej szarpaniny i co za tym idzie, czerwonej kartki. To samo w przypadku Włocha zrobili jego współpracownicy z Arsenalu.
Co ciekawe, do niedawna obaj panowie współpracowali razem w Madrycie. W latach 2017-25 Berta był dyrektorem sportowym "Los Colchoneros". Na początku obecnego sezonu trafił zaś do Londynu.