Skandal po porażce Interu Miami. Fani znieważyli Messiego [WIDEO]

Skandal po porażce Interu Miami. Fani znieważyli Messiego [WIDEO]
Źródło: Twitter / @Pablo1106193181
Po przegranej Interu Miami z CF Monterrey meksykańscy fani zaprezentowali żenujące zachowanie. Kibice okazali brak szacunku Leo Messiemu.
Puchar Mistrzów CONCACAF nie dla Interu Miami. Zawodnicy Gerardo Martino ponieśli dwie porażki w dwumeczu z meksykańskim CF Monterrey. Przegrali u siebie 1:2, a następnie polegli na wyjeździe 1:3.
Dalsza część tekstu pod wideo
W drugim ze spotkań zagrał Leo Messi. Nawet mistrz świata nie był jednak w stanie pomóc amerykańskiemu zespołowi w odniesieniu triumfu. Zapewniło to meksykańskim fanom jeszcze większą satysfakcję.
Po przypieczętowaniu awansu do półfinału fani świętowali wygraną w znieważający argentyńskiego gwiazdora sposób. Zaczęli bowiem tańczyć do skocznej muzyki na koszulce z nazwiskiem Messiego.
Najwyraźniej sympatykom CF Monterrey nie przypadło do gustu zachowanie Messiego w pierwszym meczu. Piłkarz wdał się wówczas w ostre starcie ze sztabem rywali. Pisaliśmy o tym szczegółowo TUTAJ.
W półfinale Pucharu Mistrzów CONCACAF na Meksykanów czekają kolejni reprezentanci MLS, Columbus Crew. W drugim boju o awans do finału zmierzą się natomiast drużyny Pachuki oraz Clubu America.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler13 Apr · 21:00
Źródło: Twitter

Przeczytaj również