Składy na mecz Lech Poznań - Vikingur Reykjavik. Ważny piłkarz "Kolejorza" wraca do wyjściowej jedenastki

Paweł Jaskolka/Pressfocus
Lech Poznań w czwartkowy wieczór spróbuje zmazać plamę sprzed tygodnia i awansować do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Znamy już składy na mecz "Kolejorza" z Vikingurem Reykjavik.
Początek sezonu 2022/2023 jest wyjątkowo nieudany dla zespołu z Bułgarskiej. Apogeum kryzysu nastąpiło w zeszłym tygodniu, podczas pierwszego spotkania Lecha z Vikingurem.
Mistrzowie Polski przegrali na Islandii 0:1, a do przerwy nie oddali nawet celnego strzału. Przez to przed rewanżem wcale nie znajdują się w łatwej sytuacji, choć pozostają faworytami.
W Poznaniu nikt nie wyobraża sobie kolejnego blamażu. Do składu "Kolejorza" wraca Antonio Milić, który w ostatnich tygodniach zmagał się z kontuzją. Dla zespołu z Poznania to duże wzmocnienie.
Jego partnerem na środku obrony będzie Alan Czerwiński. Z przodu nie może zabraknąć rzecz jasna kapitana drużyny, Mikaela Ishaka, który będzie głównym odpowiedzialnym za zdobywanie bramek.
Skład Lecha Poznań: Bednarek - Pereira, Czerwiński, Milić, Rebocho - Velde, Karlstroem, Murawski, Skóraś, Amaral - Ishak
W zespole Vikingura od pierwszej minuty zagra między innymi Sigurpalsson. To właśnie on strzelił jedynego gola w pierwszym meczu, dając wygraną mistrzom Islandii.
Skład Vikingura Reykjavik: Jonsson - Gunnarsson, Ekroth, McLagan, Tomasson - Agnarsson, Magnusson, Punyed, Andrason - Gudjonsson, Sigurpalsson
Początek spotkania w Poznaniu zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję telewizyjną z tego meczu będzie można śledzić za pośrednictwem "TVP 2".
Maciej Pietrasik11 Aug 2022 · 19:20
Źródło: Twitter