Skorupski zawalił gola w meczu z Juventusem! Co za walka o LM [WIDEO]
![Skorupski zawalił gola w meczu z Juventusem! Co za walka o LM [WIDEO] Skorupski zawalił gola w meczu z Juventusem! Co za walka o LM [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/571/6817d0731a493.jpg)
Na zakończenie niedzielnej rywalizacji w Serie A Juventus zremisował 1:1 z Bologną. Łukasz Skorupski nie popisał się niestety przy trafieniu Khephrena Thurama.
Reprezentant Polski w wielu meczach był pewnym punktem Bolonii. Spotkania z "Juve" nie może jednak zaliczyć do udanych.
W dziewiątej minucie doświadczony golkiper powinien obronić uderzenie Khephrena Thurama. Przepuścił jednak piłkę między rękami i ta wylądowała w siatce.
Bologna potrzebowała nieco czasu, aby otrząsnąć się po tym trafieniu. Orsolini próbował zaskoczyć Di Gregorio bezpośrednio z rzutu rożnego, lecz bramkarz Juventusu zachował czujność.
W końcówce pierwszej połowy sytuację sam na sam ze Skorupskim pewnie wykończył Nico Gonzalez. Jego trafienie nie mogło jednak zostać uznane ze względu na wyraźnego spalonego.
Na początku drugiej połowy do siatki trafił Cambiaso. Także to trafienie nie zostało jednak uznane ze względu na spalonego, a przekroczenie przepisów potwierdziła analiza VAR.
W 54. minucie doczekaliśmy się odpowiedzi ze strony Bolonii. Po strzale Freulera piłka odbiła się jeszcze od Renato Veigi, co uniemożliwiło Di Gregorio skuteczną interwencję.
Końcówka nie przyniosła zmiany rezultatu. Żadna z drużyn nie chciała podejmować nadmiernego ryzyka, mając świadomość stawki tego spotkania. Najlepszą sytuację w doliczonym czasie gry był Ferguson, który uderzył nad poprzeczką.
Po remisie 1:1 Juventus wrócił na czwarte miejsce w Serie A. "Starą Damę" od siódmej obecnie Bolonii dzieli jednak zaledwie jeden punkt.