Skromne zwycięstwo ACF Fiorentiny. Grali Bartłomiej Drągowski i Szymon Żurkowski

LivePhotoSport.it/shutterstock.com
ACF Fiorentina wygrała u siebie z Udinese Calcio 1:0 w pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki włoskiej Serie A.
W bramce gospodarzy zagrał Bartłomiej Drągowski, natomiast Szymon Żurkowski pojawił się na murawie w 81. minucie. Łukasz Teodorczyk całe potkanie spędził wśród rezerwowych gości.
Kibice na Artemio Franchi na gola czekali do 72. minuty. Wtedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zwycięską bramkę głową zdobył dla Fiorentiny Nikola Milenković.
Po trzecim zwycięstwie z rzędu podopieczni Vincenzo Montelli zajmują szóste miejsce w tabeli ze zdobytymi 11 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Brescią Calcio.
Natomiast zespół prowadzony przez Igora Tudora plasuje się na 14. pozycji i ma na swoim koncie siedem "oczek". Jego kolejnym rywalem będzie Torino FC.