Śląsk blisko kolejnego transferu. Bierze byłego piłkarza Wisły

Śląsk blisko kolejnego transferu. Bierze byłego piłkarza Wisły
Krzysztof Porębski / PressFocus
James Igbekeme po sezonie rozstał się z Wisłą Kraków. Wygląda na to, że także kolejny sezon spędzi na boiskach Betclic 1 Ligi.
Igbekeme wrócił do Wisły latem ubiegłego roku. W ostatnim sezonie rozegrał w niej 31 meczów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kontrakt Nigeryjczyka nie został przedłużony. Przymierzano go do gry w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, ale z tego ruchu nic nie wyszło.
Piłkarz będzie musiał poczekać na występy w Ekstraklasie. Być może awansuje do niej wraz z nowym klubem. Portal Goal.pl poda, że Igbekeme jest blisko podpisania kontraktu ze Śląskiem Wrocław.
29-latek od dłuższego czasu był na radarze tego klubu. Wygląda na to, że w końcu zagra w jego barwach.
W spadkowiczu z Ekstraklasy trwa przebudowa składu. Do Śląska dołączyli już Marko Dijakovic, Maksymilian Dziuba, Besar Halimi, Mariusz Malec, Luka Marjanac, Michał Szromnik i Damian Warchoł.
Odmieniona drużyna rozpocznie nowy sezon 18 lipca. Jej pierwszym rywalem będzie Wieczysta Kraków.
Bartosz - Wlaźlak
Bartosz WlaźlakDzisiaj · 10:23
Źródło: goal.pl

Przeczytaj również