Śląsk Wrocław pokonał w sparingu MFK Karvina

asinfo
Śląsk Wrocław wygrał z MFK Karvina 2:1 w meczu sparingowym rozegranym podczas obozu na Cyprze.
Wynik spotkania otworzył w 21. minucie Sebastian Bergier. 18-latek znalazł się w dogodnej sytuacji po zagraniu od Adriana Łyszczarza i strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Śląsk podwyższył prowadzenie w drugiej połowie. Arkadiusz Piech został sfaulowany w polu karnym, a po chwil sam zamienił „11” na gola. W 83. minucie honorową bramkę dla zespołu z Czech zdobył Tomas Wagner.
Podopieczni Jana Urbana zajmują 10. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. 10 lutego zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.