Śląsk wytypował następcę Exposito. "Rozmowy są zaawansowane"

Śląsk wytypował następcę Exposito. "Rozmowy są zaawansowane"
Źródło: Paweł Andrachiewicz / PressFocus
Wszystko wskazuje na to, że Erik Exposito z końcem sezonu odejdzie ze Śląska Wrocław. Jak przyznał na Kanale Sportowym prezes klubu, Patryk Załęczny, wytypowano już jego następcę.
Hiszpański snajper zmierza po koronę króla strzelców PKO Ekstraklasy. To między innymi dzięki jego skuteczności podopieczni Jacka Magiery walczą o mistrzostwo Polski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Obecny kontrakt Exposito wygasa jednak już w czerwcu tego roku. Wiele wskazuje na to, że Hiszpan nie zdecyduje się na podpisanie nowej umowy.
Śląsk przygotowuje się już na taki scenariusz. Jak przyznał na Kanale Sportowym prezes klubu, Patryk Załęczny, wytypowano następcę napastnika.
- O przyszłość trzeba byłoby zapytać Erika, bo to on tak naprawdę rozdaje karty w tej układance. Z naszej strony wyszła oferta, wydaje mi się, że jest ona satysfakcjonująca jak na polskie warunki. Na pewno to wyższy kontrakt, niż ma w tym momencie - ujawnił Załęczny.
- Czy to będą pieniądze, które okażą się odpowiednie dla Erika? O tym przekonamy się już niebawem. Nie dostaliśmy żadnych informacji, żeby miał podpisać już kontrakt z kimś innym, a jak wiemy, może to zrobić w każdym momencie - dodał.
- Czekamy na jego decyzję, natomiast przygotowujemy się też do tego drugiego wariantu, bo nie chcielibyśmy się później obudzić i nie mieć żadnego napastnika. Rozmowy są zaawansowane. To opcja zagraniczna, ale z Europy - przyznał.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik15 Apr · 15:50
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również