Legendarny klub chce Ewę Pajor! Polka może pobić transferowy rekord

Legendarny klub chce Ewę Pajor! Polka może pobić transferowy rekord
Shutterstock.com
Ewa Pajor może zmienić klub w letnim oknie transferowym. Reprezentantka Polski jest przymierzana do klubu z ligi angielskiej.
Pajor gra w Wolfsburgu od 2015 roku. W barwach niemieckiego klubu zdobyła aż pięć mistrzostw Niemiec. Trzy razy uczestniczyła w jego barwach w finale Ligi Mistrzów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niewykluczone, że po dziewięciu latach przygoda Pajor z Wolfsburgiem się zakończy. Serwis waz-online.de podał, że Polką interesuje się Manchester United.
Anglicy rozważają podobno aktywowanie klauzuli odstępnego, która jest zapisana w kontrakcie piłkarki. Ta w najbliższym oknie transferowym będzie wynosić 500 tysięcy euro.
Portal tvpsport.pl poinformował, że Manchester United kontaktował się już z otoczeniem Pajor. To kolejne podejście tego klubu do transferu reprezentantki Polski. Anglicy usiłowali dokonać transferu także przed tym sezonem.
Gdyby transfer doszedł do skutku za podaną wyżej kwotę, to Pajor zapisałaby się na kartach kobiecej Bundesligi. Byłaby najdrożej sprzedaną zawodniczką w historii tych rozgrywek.
Wolfsburg zajmuje obecnie drugie miejsce w kobiecej Bundeslidze. Pajor z dziesięcioma golami przewodzi w klasyfikacji strzelczyń.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski02 Apr · 22:27
Źródło: WAZ

Przeczytaj również