Słynny piłkarz trafił do szpitala. Podano niepokojące wieści

Słynny piłkarz trafił do szpitala. Podano niepokojące wieści
PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS / pressfocus
Były piłkarz Manchesteru United czy Juventusu, Carlos Tevez, wylądował w szpitalu. Z informacji podanej przez jego klub wynika, że Argentyńczyk narzekał na ból w klatce piersiowej.
W 2020 roku Carlos Tevez zakończył piłkarską karierę. Wielokrotny reprezentant Argentyny grał w barwach takich klubów, jak Manchester United, Manchester City, Juventus czy Boca Juniors.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zaledwie dwa lata po przejściu na sportową emeryturę Tevez trafił do Rosario Central, gdzie objął stanowisko trenera. Obecnie 40-latek pełni tę samą funkcję w CA Independiente.
Od momentu wcielenia się w role szkoleniowca klubu z siedzibą w Buenos Aires ten osiąga dość dobre wyniki. W obecnym sezonie Independiente zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli.
We wtorek oficjalna strona argentyńskiego klubu podała jednak niepokojące informacje na temat byłego piłkarza m.in. Manchesteru United. Tevez trafił bowiem do jednego ze szpitali.
Trener Independiente miał doznać bardzo silnego bólu w klatce piersiowej. Na miejscu lekarze wykonali badania. Te na szczęście nie wykazały żadnych zaburzeń i Tevez mógł wrócić do domu.
Umowa 40-letniego trenera obowiązuje do 2026 roku. Do tej pory poprowadził on swój zespół w 29 meczach.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 24 Apr · 22:40
Źródło: Independiente

Przeczytaj również