Słynny raper życzył im porażki. Mistrzowska odpowiedź Argentyny

Słynny raper życzył im porażki. Mistrzowska odpowiedź Argentyny
Li Ga/Pressfocus
Przed meczem reprezentacji Argentyny z Kanadą w półfinale Copa America znany raper, Aubrey "Drake" Graham, obstawił, że Leo Messi i spółka odpadną z turnieju. Finalnie stało się inaczej.
Rozgrywki Copa America mają pierwszego finalistę. W nocy z wtorku na środę po zwycięstwo (2:0) nad Kanadą sięgnęła Argentyna. Na listę strzelców wpisali się Julian Alvarez oraz Leo Messi.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mimo tego, że od początku za faworyta do triumfu uznawało się mistrzów świata z 2022 roku, możliwość zarobku wywęszył Aubrey "Drake" Graham. Kanadyjski raper liczył na olbrzymią niespodziankę.
We wtorek znany muzyk obstawił u jednego z bukmacherów, że Kanada pokona Argentynę. Na ten zakład przeznaczył on 300 tys. dolarów. Do wygrania "Drake" miał z kolei blisko trzy mln dolarów.
Przewidywania rapera się nie sprawdziły. Wiele wskazuje na to, że wieść o akcji "Drake’a" dotarła do Argentyny. Po ostatnim gwizdku profil tej kadry odpowiedział twórcy. W opisie umieszczono zwrot "Not Like Us", który jest wersem utworu Kendricka Lamara.
W 2019 roku amerykański muzyk nagrał dissa na "Drake’a", co było efektem konfliktu obu stron. W przeszłości dochodziło bowiem do licznych przepychanek słownych pomiędzy znanymi raperami.
Kolejny mecz reprezentacji Argentyny, który będzie przy okazji wielkim finałem Copa America, ma zostać rozegrany 14 lipca. W starciu tym zespół Lionela Scaloniego zagra z Kolumbią lub Urugwajem.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 10 Jul · 21:45
Źródło: X

Przeczytaj również