Słynny sędzia poprowadzi mecz z Albanią. UEFA podała obsadę

Słynny sędzia poprowadzi mecz z Albanią. UEFA podała obsadę
Tomasz Folta / pressfocus
W czwartek reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w barażach o mundial. Wiadomo już, kto poprowadzi spotkanie na PGE Narodowym.
Biało-czerwoni marzą o występie na kolejnym wielkim turnieju. Aby polecieć do USA, trzeba będzie pokonać dwóch rywali. Pierwszym z nich będą Albańczycy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Spotkanie na PGE Narodowym będzie miało sporą stawkę. Nie dziwi więc, że UEFA postanowiła wyznaczyć do niego arbitra z dużym doświadczeniem.
Sędzią głównym najbliższego meczu Polaków będzie Anthony Taylor. Anglika od wielu lat można oglądać na boiskach Premier League oraz Ligi Mistrzów.
Teraz to właśnie on będzie rozjemcą meczu Polska - Albania. Na liniach pomagać będą mu dwaj rodacy - Gary Beswick i Adam Nunn.
Sędzią technicznym będzie Donatas Rumsas z Litwy. Na sędziów VAR zostali wyznaczeni dwaj kolejni Anglicy - Jarred Gillett oraz Michael Salisbury.
Zwycięzca meczu Polska - Albania 31 marca zagra w finale baraży. Rywalem będzie zwycięzca meczu Szwecja - Ukraina.

Oglądaj program o reprezentacji Polski na kanale Meczyki:

Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 10:48
Źródło: 90minut.pl

Przeczytaj również