Spadł z ŁKS-em, zagra w Serie A?

Spadł z ŁKS-em, zagra w Serie A?
Michal Kosc / pressfocus
Wraca temat transferu Aleksandra Bobka. Gianluca Di Marzio przekazał, że trzy włoskie kluby są zainteresowane usługami zawodnika ŁKS-u.
ŁKS nie zdołał utrzymać się w Ekstraklasie. Beniaminek zaliczył twarde lądowanie i zajął ostatnie miejsce. Mimo tego Aleksander Bobek zebrał bardzo dobre opinie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Młody bramkarz wystąpił w 26 meczach i zachował dwa czyste konta. Swoją grą ponownie zwrócił uwagę włoskich klubów. O takim kierunku transferu spekulowano już poprzedniego lata.
Teraz jednak Gianluca Di Marzio ujawnił, że w grę wchodzi nie tylko Cagliari. Na liście zainteresowanych drużyn znajdują się też Monza oraz Torino.
Szczególnie ciekawa wydaje się Monza. Szeregi tego zespołu ma niebawem opuścić Michele Di Gregorio, którego przymierza się do Juventusu. Tym samym Bobek mógłby powalczyć o pierwszy skład w mocnym przedstawicielu Serie A.
Umowa 20-latka z ŁKS-em jest ważna do 30 czerwca 2025 roku. Portal Transfermarkt wycenia golkipera na milion euro, ale kwota ewentualnej transakcji powinna być wyższa.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk14 May · 18:12
Źródło: Gianluca Di Marzio

Przeczytaj również