Spektakularny gol dla FC Porto! Takich trafień nie ogląda się często [WIDEO]

FC Porto wygrało na wyjeździe z Gil Vicente 2:1. Ozdobami meczu były oba gole dla "Smoków" - zwłaszcza ten Mehdiego Taremiego.
Irańczyk trafił do bramki już w 9. minucie. Zrobił to w spektakularny sposób: przejął piłkę w środku boiska i od razu zdecydował się na uderzenie. Mocno podcięta piłka przelobowała bramkarza Gil Vicente.
Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą. Co prawda Costa obronił strzał Lino z rzutu karnego, ale odbił piłkę tak niefortunnie, że zawodnik Gil Vicente nie miał problemu ze skuteczną dobitką.
Porto miało kilka okazji do strzelenia zwycięskiego gola, ale zrobiło to dopiero w 89. minucie. Z rzutu wolnego świetnie przymierzył Oliveira. Jego trafienie można obejrzeć w poniższym skrócie od 3:18.
Porto po siedmiu kolejkach ma na koncie 17 punktów. Wyprzedza je tylko Benfica, która dotąd odniosła komplet zwycięstw.
Marcin Karbowski25 Sep 2021 · 07:02