Spektakularny gol Messiego! Nie było czego zbierać [WIDEO]

Inter Miami wygrał na wyjeździe ze Sportingiem Kansas City 3:2. Ozdobą spotkania był wspaniały gol Leo Messiego.
Mecz z impetem rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 6. minucie. Do bramki trafił Erik Thommy. Inter odpowiedział w 18. minucie. Świetnie Diego Gomeza uruchomił Messi, a Paragwajczyk płaskim uderzeniem doprowadził do wyrównania.
Sam Argentyńczyk na gola czekał do 51. minuty. Jego uderzenie było spektakularne. Przyjął piłkę kilka metrów przed polem karnym i kropnął pod poprzeczkę.
Sporting szybko otrząsnął się po stracie gola. Już w 58. minucie znów był remis. Drugiego gola dla gospodarzy strzelił Thommy.
Inter zwycięskiego gola strzelił w 71. minucie. Gomez odebrał piłkę w wysokim pressingu, zagrał ją w pole bramkowe, a z najbliższej odległości do siatki trafił Luis Suarez.
Inter prowadzi w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. W dziewięciu spotkaniach zdobył 15 punktów.
Marcin Karbowski14 Apr · 07:46