Spektakularny występ 19-latka w La Liga! Strzelił cztery gole w jednym meczu [WIDEO]

Yeremy Pino na długo zapamięta dzisiejszy występ przeciwko Espanyolowi. Młody zawodnik Villarrealu strzelił cztery gole.
W 14. minucie skrzydłowy głową pokonał Diego Lopeza. Pino wykorzystał świetną centrę Pervisa Estupinana.
Jeszcze w pierwszej połowie 19-latek skompletował hat-tricka. Najpierw wykorzystał zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Później z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.
W drugiej połowie Pino po raz czwarty wpisał się na listę strzelców. Nastolatek minął bezradnego Diego Lopeza i posłał futbolówkę do pustej bramki.
Pino został najmłodszym piłkarzem Villarealu, który strzelił cztery gole. Mecz skończył się zwycięstwem ekipy z Estadio de la Ceramica w rozmiarach 5:1. Do siatki trafił jeszcze Boulaye Dia. Honorową bramkę dla Espanyolu zdobył Keidi Bare.
Villarreal awansował na piąte miejsce w tabeli. Barcelońskie "Papużki" zajmują czternastą lokatę.
Adam Kłos27 Feb 2022 · 16:03