"Spróbuj innego sportu". Kibice zaatakowali piłkarza Chelsea, zaczęli z niego szydzić w internecie

Cody Froggatt/News Images / pressfocus
Nicolas Jackson został zaatakowany przez kibiców w mediach społecznościowych. Atakujący "The Blues" zanotował w meczu z Brentford kilka wpadek, czym rozwścieczył swoich fanów.
Piłkarze Chelsea zremisowali na wyjeździe z Brentford (2:2) w ramach rozgrywek Premier League. W pierwszej połowie wynik sobotniego meczu otworzył Nicolas Jackson.
Radość w szeregach "The Blues" nie trwała jednak długo. Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony do remisu doprowadził Mads Roerslev Rasmussen. Chwilę później bramką na 2:1 dla Brentford popisał się Yoane Wissa. Finalnie było to jednak za mało, by sięgnąć po trzy punkty w meczu z Chelsea.
W 83. minucie wynik starcia na 2:2 ustalił Axel Disasi. Reprezentant Francji zapewnił swojej ekipie jeden punkt, który pozwolił londyńskiej drużynie utrzymać 11. miejsce w tabeli Premier League.
Kolejna w tym sezonie wpadka Chelsea była efektem braku wykończenia po stronie gości. Pomimo zdobytej bramki z nie najlepszej strony pokazał się m.in. Nicolas Jackson. Występ napastnika "The Blues" nie przypadł do gustu kibicom, którzy zamieścili w sieci negatywne komentarze.
- Jackson, równie dobrze możesz spróbować innego sportu. Jesteś klaunem - napisał internauta na Twitterze.
Nicolas Jackson występuje na Stamford Bridge od lipca 2023 roku. Do tej pory rozegrał on 30 meczów, zdobył w nich 11 bramek i zanotował trzy asysty. Jego kontrakt w Chelsea wygasa w 2031 roku.