Sprytna zagrywka Onany. Schował to za bramką, potem wykorzystał [ZDJĘCIE]

Sprytna zagrywka Onany. Schował to za bramką, potem wykorzystał [ZDJĘCIE]
Conor Molloy/Pressfocus
Andre Onana podczas rywalizacji z Liverpoolem wykazał się dużym sprytem. Kameruńczyk przyniósł ze sobą wazelinę, która zapewniała mu lepszy chwyt.
Manchester United zmierzył się z Liverpoolem w 32. kolejce Premier League. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 2:2.
Dalsza część tekstu pod wideo
W kadrze "Czerwonych Diabłów" znalazł się Andre Onana. Kameruńczyk skapitulował po strzałach Luisa Diaza i Mohameda Salaha, przez co nie zachował czystego konta.
Tuż przed rozpoczęciem meczu golkiper schował za bramką tajemnicze pudełko. Jak się później okazało, 28-latek przyniósł ze sobą opakowanie wazeliny.
W trakcie meczu Onana kilkukrotnie sięgał po wspomnianą substancję. Bramkarz nakładł ją na rękawice, aby zapewnić sobie lepszy chwyt.
Jak przekazał profil "gloveglu" na Twitterze, golkiperzy używają wazeliny, aby zwiększyć przyczepność rękawic w wilgotnych warunkach. Stosowanie środka wpływa negatywnie na lateksową powłokę.
Onana zakończył środowe spotkanie mając na koncie żółtą kartkę, został ukarany za opóźnianie gry. Kameruńczyk odnotował czwarty mecz z rzędu bez czystego konta.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki08 Apr · 15:02
Źródło: Twitter

Przeczytaj również