Stokowiec: Spadnie na nas krytyka

Stokowiec: Spadnie na nas krytyka
ASInfo
Szkoleniowiec Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec był bardzo rozgoryczony wynikiem sobotniej konfrontacji ze Śląskiem Wrocław.







Byliśmy świadkami dobrego widowiska, które trzymało nas w napięciu do końca. Staraliśmy się wygrać, ale nie wyszło




Zawodnicy bardzo chcieli zwyciężyć i nie mam do nich pretensji. Sezon się nie kończy. Na pewno żałujemy, że nie jesteśmy w pierwszej ósemce. Spadnie na nas krytyka, ale my już wystarczająco jesteśmy źli na siebie




- Nie umiem teraz wyjaśnić naszej aktualnej sytuacji, bo to jest szersza kwestia. Jestem odpowiedzialny za wyniki, ale będziemy walczyć do końca, bo to jest cecha tego zespołu




Dyskusja

Przeczytaj również