Stokowiec: Uśpiła nas dobra gra przez większą część meczu

Stokowiec: Uśpiła nas dobra gra przez większą część meczu
ASInfo
Trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec był mocno rozczarowany porażką 1:2 (1:1) z Wisłą w Płocku w pierwszym sobotnim meczu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy.








Nie zasłużyliśmy na porażkę, ale pretensje możemy mieć do siebie. Lepsza gra przez większą część spotkania chyba nas uśpiła -




- Wisła w tych momentach była sprytniejsza i okazało się, że to wystarczyło. Gratuluję Wiśle trzech punktów




- My przygotowujemy się do następnego spotkania pełni sportowej złości, bo wiemy, że można było ugrać znacznie więcej




Dyskusja

Przeczytaj również