"Stracił to, co wydawało się niemożliwe". Kucharski wskazał powód klęski Lewandowskiego w plebiscycie PS

"Stracił to, co wydawało się niemożliwe". Kucharski wskazał powód klęski Lewandowskiego w plebiscycie PS
Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Cezary Kucharski zareagował na dalekie miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski. Były agent napastnika FC Barcelony wskazał powód takiego stanu rzeczy.
Lewandowski przez trzynaście lat z rzędu plasował się w czołowej dziesiątce plebiscytu PS. Trzy razy go wygrywał. Tym razem został sklasyfikowany w drugiej dziesiątce.
Dalsza część tekstu pod wideo
Robert Lewandowski
Joan Gosa / pressfocus
Kucharski od miesięcy nie szczędzi Lewandowskiemu uszczypliwości w mediach społecznościowych. Powodami są oczywiście konflikt i proces sądowy, który toczy się między dawnymi wspólnikami. Tym razem stwierdził jednak, że osiągnięcia broniły piłkarza FC Barcelony.Za przyczynę jego dalekiej pozycji uznał coś innego.
- Sportowo chyba powinien być w pierwszej "10" plebiscytu PS, ale Lewy stracił to, co wydawało się niemożliwe - sympatię kibiców! Niestety zapracował na to w tym roku razem ze swoim otoczeniem… - podsumował Kucharski na Twitterze.
Opinia byłego reprezentanta Polski wywołała żywą dyskusję. Odniósł się do niej m.in. znany promotor bokserski Andrzej Wasilewski. Stwierdził, że czuje, że otoczenie ma niedobry wpłw na 35-latka.
- Ja czuje. Nie widzę, bo nie mam kontaktu, ale widzę bardzo dziwne postawy, zachowania, sposób promowania się, media w której w dziwnym stylu się promuje, nawet tańce, występ, trenerzy i inne wygłupy są... po prostu bardzo słabe. Sport pewnie i tak jest na dużo wyższym poziomie - podsumował.
Robert Lewandowski
Pressfocus

Przeczytaj również