Strajk piłkarza Juventusu. Nie pojawił się na treningu, czeka go kara od klubu

Strajk piłkarza Juventusu. Nie pojawił się na treningu, czeka go kara od klubu
IMAGO / pressfocus
Douglas Luiz nie pojawił się na zaplanowanym na czwartek treningu Juventusu. Jak donosi Gianluca Di Marzio, piłkarza czeka kara dyscyplinarna. Jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania.
Środkowy pomocnik trafił do Turynu rok temu. Zapłacono za niego spore pieniądze, bo ponad 50 milionów euro. Brazylijczyk nie sprawdził się jednak we Włoszech.
Dalsza część tekstu pod wideo
W Juventusie rozegrał zaledwie 27 oficjalnych spotkań. Nie miał żadnego gola ani asysty. W drużynie Igora Tudora odgrywał niewielką rolę.
Dla nowego trenera "Starej Damy" Luiz był jedynie rezerwowym. W Klubowych Mistrzostwach Świata wystąpił w zaledwie jednym spotkaniu.
W czwartek zawodnicy "Bianconerich" wrócili do treningów po krótkiej przerwie. Luiz nie pojawił się jednak na zajęciach.
Jak donosi Gianluca Di Marzio, piłkarz nie skontaktował się w klubem i w żaden sposób nie poinformował o swojej nieobecności. Juventus zamierza ukarać go dyscyplinarnie.
Wiele wskazuje na to, że Brazylijczyk jeszcze tego lata po raz kolejny zmieni otoczenie. Taki scenariusz przewiduje Fabrizio Romano.
Maciej - Pietrasik
Maciej Pietrasik24 Jul · 11:35
Źródło: Gianluca Di Marzio/Fabrizio Romano

Przeczytaj również