Strzelił gola w Lidze Europy i… doznał kontuzji. Natychmiastowa zmiana. "Pojawiły się łzy" [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie spotkania Ligi Europy miały miejsce smutne sceny. Piłkarz Sportingu, Pedro Goncalves, zdobył bramkę i natychmiastowo zalał się łzami. Portugalczyk doznał urazu i musiał opuścić boisko.
W czwartek Sporting Lizbona zmierzył się z Atalantą w rewanżu 1/8 finału Ligi Europy. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się rezultatem remisowym 1:1.
Podczas drugiego meczu w kadrze portugalskiego zespołu znalazł się Pedro Goncalves. 25-latek otworzył wynik czwartkowej rywalizacji.
Portugalczyk wykorzystał podanie Viktora Gyokeresa i w 33. minucie wpisał się na listę strzelców. Tuż po zdobyciu bramki w jego oczach pojawiły się łzy.
Jak się okazało, w trakcie akcji Goncalves nabawił się urazu. 25-latek nie był w stanie kontynuować spotkania i musiał opuścić boisko.
Piłkarz został zmieniony w 36. minucie przez Daniela Bragancę. Na chwile obecną nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja poszkodowanego zawodnika.
Ostatecznie Atalanta wygrała czwartkowe spotkanie wynikiem 2:1. Tym samym włoski zespół zwyciężył w dwumeczu 3:2 i zameldował się w ćwierćfinale Ligi Europy.