Niska kara dla Lecha! Wiemy, ile zapłaci za race w hicie z Legią [NASZ NEWS]

Pawel Jaskolka / pressfocus
Dawid - Dobrasz
Dawid Dobrasz17 May · 09:00
Lech Poznań w ubiegłą niedzielę przegrał 1:2 z z Legią Warszawa. To nie jedyny problem "Kolejorza", który dostał też karę od Komisji Ligi.
Ekipa ze stolicy Wielkopolski w zeszły weekend znacznie skomplikowała sobie drogę do podium PKO Ekstraklasy. Wszystko przez porażkę z Legią.
W pierwszej połowie do własnej bramki przy Bułgarskiej trafili Miha Blazić oraz Bartosz Salamon. "Wojskowi" wygrali w Poznaniu 2:1.
W drugiej części spotkania kibice Lecha stracili cierpliwość. Gdy podopieczni Mariusza Rumaka ruszyli z kontrą, na boisku wylądowały race.
Szymon Marciniak na chwilę przerwał spotkanie. Bałagan w polu karnym uprzątnięto, a gra mogła być kontynuowana po kilku minutach.
Jak można było się spodziewać, Lech został surowo ukarany przez Komisję Ligi. Ma do zapłacenia karę w wysokości 80 tysięcy złotych.
Kibice poznańskiej drużyny skutki swojego wyskoku odczują też w przyszłym sezonie. Mają bowiem zakaz wyjazdowy na najbliższe ligowe spotkanie z Legią.