Świętowanie awansu wymknęło się spod kontroli. Szereg przestępstw po sukcesie klubu [WIDEO]

Świętowanie awansu wymknęło się spod kontroli. Szereg przestępstw po sukcesie klubu [WIDEO]
Twitter Screen
Portsmouth po 12 latach wywalczyło awans do angielskiej Championship. Kibice oraz piłkarze hucznie świętowali sukces, co w pewnym momencie wymknęło się spod kontroli.
We wtorek Portsmouth pokonało Barnsley 3:2, dzięki czemu wywalczyło awans do angielskiej Championship. Klub zamelduje się na drugim poziomie rozgrywkowym po raz pierwszy od 12 lat, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niedługo po zakończeniu meczu ulice Portsmouth wypełniły się kibicami. Sympatycy zespołu hucznie świętowali historyczny sukces, co w pewnym momencie wymknęło się spod kontroli.
Piłkarze oraz fani odwiedzili miejscowy pub, O’Neills. W lokalu doszło do kilku skandalicznych sytuacji, które zostały nagrane i obiegły media społecznościowe.
W trakcie imprezy zawodnik Portsmouth, Marlon Pack, przemawiał do zgromadzonych osób. Wypowiedź gracza została przerwana przez jego kolegę z drużyny, Joe Rafferty’ego, który zdjął spodnie.
Piłkarze oraz fani opuścili O’Neills, pozostawiając pub w tragicznym stanie. W lokalu doszło do licznych zniszczeń, przez które firma poniosła ogromne straty.
Do mediów społecznościowych trafiło nagranie z wnętrza baru - na podłodze znajdowała się ogromna liczba puszek oraz potłuczonych butelek. Właściciele lokalu włączyli alarm, aby pozbyć się rozhulanych gości.
Niedługo po skandalicznych scenach, brytyjska policja wszczęła dochodzenie. Poinformowano, że w trakcie mistrzowskiej fety doszło do licznych przestępstw.
- Otrzymaliśmy zgłoszenia o szeregu przestępstw, w tym kradzieży, wyrządzeniu szkód o charakterze przestępczym i znęcaniu się na tle rasowym wobec pracownika pubu. Zostaliśmy poinformowani również o szkodach kryminalnych w Drift Bar i o napaści na mężczyznę na Palmerston Road - przekazała policja.
Na chwilę obecną nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Pub O’Neills za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że będzie zamknięty do odwołania.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki18 Apr · 09:08
Źródło: Daily Mail

Przeczytaj również