Szalony dzień w Barcelonie! Zapadła decyzja ws. Xaviego

Szalony dzień w Barcelonie! Zapadła decyzja ws. Xaviego
IPA / pressfocus
Trudno nadążyć za tym, co wyprawia się w Barcelonie. Według hiszpańskich mediów doszło do kolejnego zwrotu w sprawie przyszłości Xaviego.
Hiszpański szkoleniowiec zapowiedział swoje odejście z Barcelony pod koniec stycznia. W ostatnich tygodniach coraz więcej mówiło się, że dojdzie do zwrotu akcji i 44-latek pozostanie na stanowisku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sądnym dniem w Barcelonie okazała się środa. W hiszpańskich mediach zaczęły pojawiać się informacje o kolejnym zwrocie i prawdopodobnym odejściu Xaviego. Takie rozwiązanie miało zbywać popularność wśród najważniejszych ludzi w klubie. Wskazywały na nie też przecieki z rozmowy Xaviego z Deco. Szkoleniowiec miał być nawet urażony warunkami dalszej współpracy, które przedstawił mu dyrektor sportowy. Dotyczyły one m.in. zmian w sztabie szkoleniowym.
Xavi po spotkaniu z Deco udał się na rozmowę z Joanem Laportą. W jej trakcie doszło do kolejnego zwrotu. Hiszpan ma jednak dalej pracować w Barcelonie i wypełnić kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2025 roku!
Taką informację zgodnie podało szereg źródeł. Wśród nich są m.in. Mundo Deportivo, Helena Condis z radia COPE i Mateo Moretto z Relevo.
- Podczas ostatniego spotkania z Laportą strony zgodziły się we wszystkim i potwierdziły, że wspólnie idą do przodu - przekazał ostatni z dziennikarzy.
W środę głos w sprawie przyszłości Xaviego zabierze Laporta. Prezydent Barcelony ma w klubowych mediach wyjaśnić to, co wydarzyło się w klubie.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski24 Apr · 21:20
Źródło: X

Przeczytaj również