Szaleństwo w meczu Lechii! Piłkarz Odry Opole był zrozpaczony po tym, co zrobił w doliczonym czasie [WIDEO]

Lechia Gdańsk imponuje wynikami w 2024 roku. Tym razem wygrała z Odrą Opole 2:1. To jej szóste zwycięstwo z rzędu.
Lechia musiała się mocno napracować, by zgarnąć komplet punktów. Gdańszczanie przegrywali od 26. minuty, gdy z rzutu karnego do bramki trafił Rafał Niziołek.
Gospodarze zdołali odpowiedzieć w doliczonym czasie pierwszej połowy. Precyzyjnym uderzeniem z linii pola karnego do wyrównania doprowadził Rifet Kapić.
Wynik w 53. minucie ustalił Tomas Bobcek. Piłkarz Lechii sfinalizował składną akcję swojej drużyny uderzeniem z kilku metrów.
Odra miała piłkę na wagę remisu w dziesiątej (!) minucie doliczonego czasu. Do rzutu karnego podszedł Borja Galan, ale kropnął w poprzeczkę.
Lechia po 25. kolejkach prowadzi w tabeli Fortuna 1 Ligi. Odra zajmuje dziesiąte miejsce.
Marcin Karbowski02 Apr · 23:15