Szalone sceny we Włoszech. Kibice zatrzymali auto piłkarza, nagranie stało się hitem internetu [WIDEO]

Screen/Twitter
Bologna pokonała w niedzielę Atalantę (2:1). Już po zakończeniu meczu kibice włoskiego zespołu spotkali na ulicach miasta Riccardo Orsoliniego. Momentalnie rozpoczęło się wspólne świętowanie.
Piłkarze Bolonii nie zwalniają tempa. W niedzielę zespół Thiago Motty odniósł szósty triumf z rzędu w rozgrywkach Serie A. Tym razem włoski klub ograł na wyjeździe Atalantę 2:1.
Dużo lepiej w ten mecz weszła jednak ekipa z Bergamo. Jeszcze przed przerwą wynik meczu otworzył Ademola Lookman. W drugiej odsłonie do głosu doszła Bologna, która zdołała odwrócić losy starcia.
W 57. minucie do remisu po pewnie wykonanym rzucie karnym doprowadził Joshua Zirkzee. Chwilę później bramką na wagę trzech punktów popisał się natomiast Lewis Ferguson.
Zwycięstwo odniesione przez Bolonię wywołało ogromną euforię wśród fanów, którzy świętowali na ulicach miasta. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak grupa fanów spotyka piłkarza włoskiego klubu, Riccardo Orsoliniego. Sympatycy Bolonii zatrzymali auto 27-latka.
Reprezentant Włoch wychylił się z samochodu, po czym zaczął świętować z sympatykami swojego klubu. W tym samym czasie osoba kierująca autem nagrywała spotkanie piłkarza z kibicami.
Riccardo Orsolini jest jednym z najważniejszych piłkarzy Bolonii. W obecnym sezonie Serie A rozegrał on 23 mecze, zdobył w nich dziewięć bramek oraz dołożył dwie asysty.
Riccardo Orsolini w meczu Atalanta - Bologna (04.03.2024)