Szalone trafienie golkipera. Wykopał piłkę spod własnej bramki i strzelił gola. Skompromitował rywala [WIDEO]

TikTok Screen
Podczas meczu pomiędzy Atletico GO a Operario padł widowiskowy gol. Golkiper zespołu z Goianii, Ygor, wykopał piłkę, która przeleciała przez całe boisko i trafiła do bramki przeciwników.
Kilka dni temu rozpoczęła się tegoroczna Copinha. Rozgrywki są brazylijskim turniejem, w którym rywalizują zespoły do lat 20. Wszystkie spotkania odbywają się w stanie Sao Paulo.
W zmaganiach bierze udział 128 drużyn, które są podzielone na 32 grupy. Do play-offów awansują dwa zespoły z każdej tabeli. Finał odbędzie się 25 stycznia, w dniu założenia miasta Sao Paulo.
W środę Atletico GO zmierzyło się z Operario w ramach zmagań dziewiątej grupy. Podczas rywalizacji padła widowiskowa bramka, która otworzyła wynik meczu.
Autorem wspomnianego trafienia był bramkarz Atletico GO, Ygor. Golkiper wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie pierwszej połowy.
Wówczas złapał piłkę w dłonie, a następnie wykopał ją przed siebie. Futbolówka przeleciała przez całe boisko i przelobowała bramkarza Operario.
W 56. minucie Daniel Lima podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 2:0. Siedem minut później Dudu Mosconi zdobył bramkę kontaktową. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść Atletico GO.
Filip Węglicki04 Jan · 13:13
Źródło: TikTok