Szalona końcówka w Turynie! Juventus remisuje z Interem, gol w ostatniej akcji meczu [WIDEO]

Screen/Twitter
Juventus zremisował z Interem Mediolan 1:1 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch. "Nerazzurri" wyrównali w doliczonym czasie gry.
Pierwsza stuprocentowa szansa miała miejsce już w 4. minucie - Angel Di Maria znalazł się w sytuacji sam na sam z Samirem Handanović. Górą w tym pojedynku był Słoweniec, który zdołał sparować strzał Argentyńczyka na rzut rożny.
W 24. minucie Edin Dżeko wszedł z piłką między graczy Juventusu i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Strzał jednak zbyt lekki, by zaskoczyć Mattię Perina.
Chwilę później w znakomitej sytuacji znalazł się Marcelo Brozović, który otrzymał piłkę od Henricha Mchitarjana na 15. metrze. Chorwat uderzył mocno, ale wprost w Perina, która odbił futbolówkę.
Tuż przed przerwą Inter mógł objąć prowadzenie. Mchitarjan zagrał do Dimarco, ten oddał mocny strzał, który ofiarnie zablokował Gleison Bremer. Była to ostatnia szansa w pierwszej części gry i tym samym piłkarze obu drużyn schodzili do szatni przy bezbramkowym wyniku.
Zaraz po przerwie swoją okazję miał Dusan Vlahović. 23-latek uderzył głowę, ale piłka przeleciała nad bramką Handanovicia.
W 59. minucie Filip Kostić zdecydował się na uderzenie z dystansu. Serb przesadził jednak z siłą i futbolówka pofrunęła w trybuny. Chwilę później odpowiedział Inter. Mchitarjan oddał groźny strzał po długim rogu, jednak minimalnie się pomylił.
Na nieco ponad kwadrans przed końcem na boisku zameldował się Arkadiusz Milik. Polak zaraz po swoim wejściu mógł wpisać się na listę strzelców - piłka po strzale Juana Cuadrado trafiła do ustawionego tuż przed bramką Interu Polaka, jednak ten nie dostawił odpowiednio stopy i futbolówka przeleciała obok słupka.
W 84. minucie Juventus objął prowadzenie! Adrien Rabiot dośrodkował w pole karne, znajdując Cuadrado, który z zimną krwią wykończył sytuację i dał swojej drużynie upragnionego gola. Allianz Stadium oszalało!
"Nerazzurri" próbowali wyrównać i... dopięli swego! Bremer zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Romelu Lukaku. Belg podczas celebracji wykonał prowokujący gest, za co sędzia pokazał mu drugą żółtą, a konsekwencji czerwoną kartkę i wyrzucił go z boiska.
Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 1:1, ale gorąco było tuż po ostatnim gwizdku arbitra. Handanović starł się z Cuadrado. Efekt? Obaj ujrzeli czerwone kartki i nie zagrają w rewanżu, który zaplanowany jest na 26 kwietnia.