Szok! Oto następca Edersona? Guardiola zaskakuje

Szok! Oto następca Edersona? Guardiola zaskakuje
Źródło: Mark Cosgrove / PressFocus
Pep Guardiola znalazł następcę Edersona? Wszystko wskazuje na to, że trener Manchesteru City zwrócił się ku Niemcom.
Niewykluczone, że miniony sezon był ostatnim, w którym Ederson reprezentował barwy Manchesteru City. Brazylijski golkiper jest kolejnym piłkarzem, który zwrócił uwagę saudyjskich klubów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Parol na 30-latka miały zagiąć Al-Ittihad i Al-Nassr. Inicjalna oferta pierwszego z klubów miała opiewać na 25 milionów funtów. Wątpliwe, żeby nawet "Obywatele" zrezygnowali z takich pieniędzy.
Menedżer "The Citizens", Pep Guardiola, musi zatem skoncentrować się na poszukiwaniach następcy bramkarza. Niewykluczone, że dokona transferu, którego mało kto by się po nim spodziewał.
Jak podał Christian Falk, na celowniku hiszpańskiego szkoleniowca znalazł się bowiem zawodnik Werderu Brema, Michael Zetterer. W tym sezonie Niemiec rozegrał 27 meczów. Zachował siedem czystych kont.
Umowa 28-latka obowiązuje jeszcze przez trzy lata. Ma on jednak zawartą w kontrakcie atrakcyjną klauzulę odstępnego, która jest ważna do czerwca. To może przyciągnąć Guardiolę.
Niewykluczone zatem, że to właśnie gracz dziewiątej siły Bundesligi stworzy w przyszłym sezonie duet bramkarzy ze Stefanem Ortegą. W odwodzie pozostanie jeszcze Scott Carson.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler30 May · 10:44
Źródło: Christian Falk

Przeczytaj również