Szok we Francji. Znany trener odszedł, kierunek Anglia?

Szok we Francji. Znany trener odszedł, kierunek Anglia?
ANP/SIPA USA/PressFocus
Will Still przestaje pełnić obowiązki trenera Stade de Reims. Klub poinformował, że szkoleniowiec opuści zespół przed końcem bieżącego sezonu.
Will Still to jeden z najbardziej cenionych fachowców w Ligue 1. W poprzednim sezonie ekipa Belga długo była niepokonana, co wystarczyło na 11. pozycję. Teraz klub plasuje się na tej samej lokacie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Najnowsze wieści są jednak bardzo zaskakujące. Stade de Reims oficjalnie przekazało, że szkoleniowiec już teraz pożegna się z drużyną.
Z zamieszczanego komunikatu wynika, że umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Z francuskim zespołem pożegnał się również Mathieu Lacour, który zajmował stanowisko dyrektora generalnego.
Na ten moment nie wiadomo, gdzie trafi 31-latek. Niemniej bardzo realnym kierunkiem wydaje się Anglia. Jeszcze kilka miesięcy temu młodego szkoleniowca łączono z Sunderlandem.
Sam Still przyznał, że jego celem i marzeniem jest praca w Premier League. Jednocześnie nie wykluczył, że najpierw przejmie ambitną drużynę Championship, aby zebrać konieczne doświadczenie.
Belg rozpoczął indywidualną karierę w Lierse SK, gdy miał 24 lata. W Stade de Reims działał od 2022 roku, wygrał 26 z 65 meczów.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk02 May · 15:15
Źródło: Stade Reims

Przeczytaj również