Szokujące sceny na stadionie we Wrocławiu. Niespodziewane starcie gwiazdy Ukrainy z ochroniarzem [WIDEO]

Szokujące sceny na stadionie we Wrocławiu. Niespodziewane starcie gwiazdy Ukrainy z ochroniarzem [WIDEO]
screen
We wtorek reprezentacja Ukrainy wywalczyła awans na EURO 2024. Po meczu na stadionie we Wrocławiu doszło do niepożądanych scen.
Ukraina rywalizowała w barażach w ścieżce B. Najpierw naszym wschodnim sąsiadom udało się pokonać Bośnię i Hercegowinę 2:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
Takim samym wynikiem zakończył się finał baraży przeciwko Islandii. Awans zapewnili Wiktor Cyhankow i Mychajło Mudryk, którzy wpisali się na listę strzelców. Mecz ten odbył się na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Ukraińcy nadal nie mogą rozgrywać spotkań domowych, ponieważ na terenie ich kraju trwa wojna wywołana przez Rosję.
Po ostatnim gwizdku kilku kibiców reprezentacji Ukrainy wbiegło na murawę. Przedstawiciele służb porządkowych musieli zapanować nad sytuacją.
Jeden z ochroniarzy złapał fana i w dość stanowczy sposób próbował usunąć go z murawy. Ołeksandr Zinczenko zareagował, widząc zdecydowane działania wobec kibica. Najprawdopodobniej 27-latek poprosił o większą łagodność w stosunku do swojego rodaka. Piłkarz Arsenalu wdał się w krótką sprzeczkę z ochroniarzem.
Zinczenko jest 60-krotnym reprezentantem swojego kraju. W barwach narodowych zanotował dziewięć bramek i pięć asyst.
Na mistrzostwach Europy Ukraina będzie rywalizowała w grupie E. Jej rywalami będą Rumunia, Słowacja i Belgia.
Przed turniejem Ukraińcy zmierzą się z Polską w meczu towarzyskim. Sparing ten odbędzie się 7 czerwca.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos27 Mar · 18:04
Źródło: Twitter

Przeczytaj również