Szokujące sceny podczas meczu Paris Saint-Germain. Wszyscy błyskawicznie uciekali do szatni [WIDEO]

Szokujące sceny podczas meczu Paris Saint-Germain. Wszyscy błyskawicznie uciekali do szatni [WIDEO]
Źródło: Twitter / @SandraRiquelme_
Podczas sobotniego starcia Paris Saint-Germain ze Stade de Reims doszło do sporego skandalu. Kobiece starcie zostało w pewnym momencie przerwane z powodu ataku na zawodniczki.
W ten weekend rozgrywane są spotkania czwartej kolejki francuskiej ekstraklasy kobiet. W jednym z sobotnich starć zmierzyły się kobiece zespoły Paris Saint-Germain i Stade de Reims. Spotkanie stało się jednak celem szokujących ataków.
Dalsza część tekstu pod wideo
Już w pierwszej połowie w pobliżu obiektu nieznani sprawcy odpalali petardy hukowe. Postanowiono jednak kontynuować grę. W drugiej części gry sędzia zdecydowała jednak o przerwaniu starcia. Doszło bowiem do jeszcze groźniejszego zdarzenia.
W 46. minucie na murawę stadionu zaczęły spadać fajerwerki. Piłkarki przerażone tym, że mogą one spowodować u nich uszczerbek na zdrowiu, natychmiast zbiegły z boiska na polecenie obrończyni "Les Parisiens", Elisy De Almeidy.
Spotkanie nie zostało już wznowione. W takich okolicznościach nikt nie mógł bowiem zagwarantować zawodniczkom bezpieczeństwa. Teraz Paris Saint-Germain i Stade de Reims muszą czekać na decyzje władz ligi, które postanowią, co zrobić z przerwanym starciem.
Organy ścigania wszczęły już śledztwo w tej sprawie. Nie wiadomo, co kierowało sprawcami, lecz nie ma mowy o przypadku, gdyż fajerwerki wystrzeliwano bezpośrednio w kierunku boiska. W związku z zamieszaniem jak na razie nie udało się nikogo aresztować.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler15 Oct 2023 · 12:39
Źródło: Twitter

Przeczytaj również