Tak kibice Wisły zachowali się wobec Pogoni. Piękne sceny [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarze Wisły Kraków pokonali Pogoń Szczecin i sięgnęli po triumf w Fortuna Pucharze Polski. Po zakończeniu meczu szacunek w stosunku do przeciwnika pokazali też kibice "Białej Gwiazdy".
Wisła Kraków sprawiła sporą niespodziankę i po bardzo emocjonującym starciu pokonała Pogoń Szczecin 2:1. Strzelanie na PGE Narodowym rozpoczął jednak zespół Jensa Gustafssona.
W 75. minucie wynik spotkania otworzył Efthymios Koulouris. Finalnie było to jednak za mało, by cieszyć się z historycznego trofeum. Bohaterami Wisły zostali Eneko Satrustegui i Angel Rodado.
Zaraz po ostatnim gwizdku miała miejsce ceremonia medalowa. Jako pierwsi na scenie pojawili się piłkarze Pogoni. Podopieczni trenera Gustafssona odebrali pamiątkowe medale za udział w finale.
W chwili, gdy zespół ze Szczecina był nagradzany za swój występ, ogromną klasę pokazali fani Wisły Kraków. Na udostępnionym przez Joannę Krupę z WP Sportowe Fakty nagraniu widać, że sympatycy rywali zaczęli oklaskiwać pokonaną drużynę, co zostało docenione w sieci.
Kilka minut później na murawie zameldowali się także gracze krakowskiego klubu, którzy rozpoczęli huczne świętowanie. Za trofeum Pucharu Polski sięgnął nawet Jarosław Królewski.
Zwycięstwo w Fortuna Pucharze Polski nie kończy jednak sezonu Wisły Kraków. Drużyna prowadzona przez Alberta Rude wciąż walczy o awans do Ekstraklasy. Obecnie jest ona piąta w Fortuna 1. Lidze.
Piotr Sidorowicz 02 May · 22:09
Źródło: Twitter