Tak Moder dochodzi do zdrowia. Sprawdzona pomoc

Tak Moder dochodzi do zdrowia. Sprawdzona pomoc
IMAGO / pressfocus
Jakub Moder kontynuuje powrót do zdrowia. Reprezentant Polski korzysta z pomocy Roberta Kocha z czemuboli.pl.
Moder po raz ostatni pojawił się na murawie w lipcu. Od kilku tygodni pauzuje, a Robin van Persie przyznał niedawno, że spodziewano się szybszego powrotu gracza do gry.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl, informował TUTAJ, że Moder zmaga się z przewlekłym bólem pleców. Pomocnik kursuje między Polską i Holandią, konsultując się ze specjalistami.
Pomocnik korzysta z pomocy Roberta Kocha. Pomagał on już piłkarzowi, kiedy ten dochodził do zdrowia po zerwanym więzadle krzyżowym.
- A to mój gość specjalny, z którym historię piszemy już od czasu operacji stawu kolanowego. Facet, który wie, że droga na szczyt formy bywa kręta, ale idzie się z nią zaprzyjaźnić. Tym razem Kuba Moder przyjechał z problemem dolnego odcinka kręgosłupa, który nie daje mu spokoju od 2 miesięcy. Czy ból zniknął w 100%? Nie. Udało się nam go zminimalizować, znaleźć możliwe biomechaniczne przyczyny i ustalić ćwiczenia, które przynoszą ulgę oraz zwiększają wytrzymałość mięśni tułowia - opisał Robert Koch.
- Mega się cieszę, że mimo upływu czasu nadal darzy mnie zaufaniem. Dziękuję jak zawsze za pozytywną energię i uśmiech – nawet jak plecy nie dopisują. Trzymam za Ciebie kciuki dodano.
Jakub Moder leczenie
Instagram @czemuboli.pl
Moder dotychczas wystąpił w 19 spotkaniach Feyenoordu. Zanotował w nich cztery bramki i dwie asysty.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiDzisiaj · 18:47
Źródło: Instagram

Przeczytaj również