Tak piłkarze trzecioligowca zareagowali na wylosowanie FC Barcelony. Niezwykła radość w szatni drużyny [WIDEO]

Screen z X
Piłkarze Unionistas de Salamanca w poniedziałek wyeliminowali Villarreal z Pucharu Króla, a później trafili na FC Barcelonę. Po losowaniu 1/8 finału w szatni trzecioligowca wybuchła ogromna radość.
Spotkanie Unionistas de Salamanca z Villarrealem miało niecodzienny przebieg. W niedzielę przerwano bowiem rywalizację przed dogrywką, a w poniedziałek trzecioligowiec wygrał po serii rzutów karnych.
Niedługo po zakończeniu tego meczu rozlosowano pary 1/8 finału. Tym razem zawodników Unionistas czeka jeszcze trudniejsze zadanie i starcie z FC Barceloną. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
FC Barcelona - Almeria w La Liga
Sergio Ruiz / pressfocus
Zawodnicy trzecioligowca nie ukrywali, że marzą o trafieniu na jedną z dwóch największych hiszpańskich firm. Chcieli zmierzyć się właśnie z "Blaugraną" lub z Realem Madryt.
Poniedziałkowe losowanie oglądali, będąc jeszcze na własnym stadionie po meczu z Villarrealem. Towarzyszyły im przy tym telewizyjne kamery.
Zarejestrowały one niezwykłą radość piłkarzy Unionistas. Wszyscy zaczęli się cieszyć niemal tak, jakby właśnie wyeliminowali "Barcę" z dalszych rozgrywek.
radość piłkarzy Unionistas po wylosowaniu FC Barcelony
Screen z X
Trzecioligowiec z FC Barceloną rywalizował będzie na własnym stadionie. Mecz odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Spotkania 1/8 finału zaplanowano na dni 16-18 stycznia.
Maciej Pietrasik08 Jan · 19:57