"Telefon do lewej, p***s” do prawej". Piłkarz nie gryzł się w język, szokujący wywiad [WIDEO]

"Telefon do lewej, p***s” do prawej". Piłkarz nie gryzł się w język, szokujący wywiad [WIDEO]
Screen/Twitter
Po meczu Rosenborga z Sandefjord w ramach Eliteserien doszło do szokującej sytuacji. Zawodnik drużyny gospodarzy, Ole Saeter, udzielił nietypowego wywiadu, o którym zrobiło się głośno.
W trakcie ubiegłego weekendu rozegrana została pierwsza kolejka Eliteserien. Do gry przystąpił m.in. wielokrotny mistrz Norwegii, Rosenborg. W pierwszym starciu zespół ten zagrał z Sandefjord.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mecz rozgrywany na obiekcie w Trondheim zakończył się triumfem Rosenborga 2:0. Na listę strzelców w ekipie gospodarzy wpisali się Ole Saeter i Emil Frederiksen. Goście nie zdołali odpowiedzieć.
Szczególnie pięknej urody była bramka zdobyta przez Saetera. 28-letni pomocnik otrzymał piłkę przed polem karnym, po czym fantastycznym uderzeniem z dystansu nie dał szans bramkarzowi rywali.
Zaraz po zakończeniu spotkania norweski piłkarz udał się do strefy wywiadów. Wówczas udzielił on bardzo nietypowej odpowiedzi. Saeter nie gryzł się w język i zdradził, jakie ma plany na wieczór.
- Nie pamiętam za bardzo. Wrócę teraz do domu, wezmę telefon do lewej ręki, p***a do prawej i będę się bawił. To będzie długi wieczór - powiedział gracz Rosenborga w rozmowie z TV2.
Trzy punkty zdobyte przez byłego mistrza Norwegii sprawiły, że zespół ten zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Eliteserien. Na szczycie plasuje się Molde, które pokonało Stromsgodset 4:0.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 02 Apr · 21:46
Źródło: Twitter

Przeczytaj również