"To bardzo dobry rywal dla Lecha". Mateusz Święcicki wypowiedział się na temat Fiorentiny

"To bardzo dobry rywal dla Lecha". Mateusz Święcicki wypowiedział się na temat Fiorentiny
własne
Fiorentina będzie rywalem Lecha Poznań w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Na temat szans "Kolejorza" w starciu z włoskim zespołem wypowiedział się na kanale Meczyki (YouTube) Mateusz Święcicki.
Lech Poznań pokonał w czwartek Djurgarden 3:0 i zameldował się w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Bramki z tego spotkania obejrzycie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dziś odbyło się losowanie par 1/4 finału. "Kolejorz" trafił na Fiorentinę, o której na kanale Meczyki (YouTube) opowiedział Mateusz Święcicki z "Eleven Sports".
- Fiorentina mocno napina się na Ligę Konferencji. To drużyna z ciekawymi piłkarzami, którzy w dwumeczu z Bragą pokazali, że potraktują te rozgrywki serio - przekazał.
- Gdyby Lech przeszedł "Violę", to nie byłoby to już wejście o dwa stopnie, ale skok salto, po którym moglibyśmy mówić z dużym respektem o wielkim wyczynie polskiej drużyny - przyznał.
- Wydaje mi się, że Fiorentina to bardzo dobry rywal dla Lecha, kiedy będzie trzeba grać pragmatycznie. Uważam, że "Kolejorz" ma jakość i określony styl. Choć ten styl nie musi być szczególnie atrakcyjny - stwierdził.
Podopieczni Vincenzo Italiano wyeliminowali w poprzedniej rundzie Sivasspor. W pierwszym spotkaniu wygrali 1:0, natomiast w rewanżu rozbili turecki zespół 4:1.
Cały program obejrzycie poniżej:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski17 Mar 2023 · 14:50
Źródło: własne

Przeczytaj również