"To będzie dobre dla klubu". Erik ten Hag nie może się doczekać zmiany właściciela w Manchesterze United

"To będzie dobre dla klubu". Erik ten Hag nie może się doczekać zmiany właściciela w Manchesterze United
Patrick Hoelscher / press focus
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google
Manchester United może zmienić właściciela. Erik ten Hag uważa, że byłoby to dobre dla klubu.
Od siedemnastu lat Manchesterem United rządzi rodzina Glazerów. Coraz częściej mówi się o końcu ich panowania na Old Trafford. W zeszłym miesiącu Amerykanie zaczęli szukać potencjalnego kupca akcji klubu.
Na temat możliwych zmian w Manchesterze United wypowiedział się trener Erik ten Hag. Holender przyznał, że nie rozmawiał z Glazerami, ale omówił sytuację z dyrektorem generalnym Richardem Arnoldem.
- Moje informacje są takie, że to będzie dobre dla klubu. Możliwe będą większe inwestycje - stwierdził ten Hag.
- Rozmawialiśmy o kulturze klubu i celach. Arnold potwierdził, że to się nie zmieni. Będzie jednak lepiej, bo dostępne będą dodatkowe pieniądze - ocenił Holender.
- Rośnie Newcastle, jest West Ham. Można wskazać siedem-osiem klubów, które mogą walczyć o wysokie miejsca. Chodzi nie tylko o pieniądze, ale też o strategię. Ale to jasne, że kiedy nie masz odpowiednio dobrych piłkarzy, to nie odniesiesz sukcesu - podsumował ten Hag.
Zmianie właściciela w Manchesterze United z pewnością przyklasną jego kibice. Fani od dawna dają dowody swojej niechęci w stosunku do Glazerów.
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski15 Dec 2022 · 11:59
Źródło: The Guardian

Dyskusja

Przeczytaj również