"To byłby bardzo ciekawy ruch". Ekspert z transferową radą dla Zielińskiego. W tym klubie widziałby Polaka

"To byłby bardzo ciekawy ruch". Ekspert z transferową radą dla Zielińskiego. W tym klubie widziałby Polaka
Andrea Staccioli/Pressfocus
Coraz więcej wskazuje na to, że Piotr Zieliński odejdzie latem z Napoli. Piotr Czachowski w rozmowie z "TVP Sport" wskazał, do jakiego klubu pasowałby reprezentant Polski.
Pomocnik przez długi czas negocjował z "Azzurrimi" warunki nowej umowy. Od pewnego czasu negocjacje tkwią jednak w martwym punkcie i nic nie wskazuje na to, aby ruszyły do przodu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zieliński nie może narzekać na brak zainteresowania. Piłkarza chętnie widzieliby u siebie między innymi szefowie Juventusu oraz Interu Mediolan.
Piotr Czachowski w rozmowie z "TVP Sport" wskazał, w którym klubie jego zdaniem lepiej odnalazłby się reprezentant Polski. Nie ma wątpliwości, który z klubów byłby najlepszym wyborem.
Jednocześnie ekspert "Eleven Sports" zauważa, że obecne rozgrywki nie są dla Zielińskiego tak udane, jak poprzedni sezon. Dotyczy to zresztą całej ekipy Napoli.
- To nie jest najlepsza wersja Zielińskiego, w tamtym sezonie prezentował się lepiej. Coraz więcej mówi się o jego przyszłości, ponieważ wciąż nie przedłużył umowy. Jest łączony z Interem i Juventusem - powiedział Czachowski.
- Nie jestem przekonany, czy w Interze otrzymałby satysfakcjonującą go liczbę minut. Lepszą opcją wydaje się Juventus. W Turynie pracuje teraz Cristiano Giuntoli, z którym Piotr zna się z okresu współpracy w Napoli. Przenosiny do zespołu "Bianconerich" byłyby bardzo ciekawym ruchem - ocenił.

Przeczytaj również