To byłby szok. Londyński klub zainteresowany Tuchelem

To byłby szok. Londyński klub zainteresowany Tuchelem
Alfredo Falcone/LaPresse / pressfocus
Thomas Tuchel może niebawem wrócić do Premier League. Sky Germany przekazało, że usługami Niemca interesuje się... West Ham United.
Po zakończeniu bieżącego sezonu West Ham prawdopodobnie zakończy współpracę z Davidem Moyesem. Tym razem Szkot nie był w stanie zapewnić drużynie sukcesu w europejskich pucharach, zaś w Premier League zespół wypadł nieprzekonująco.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według Sky Germany głównym kandydatem działaczy pozostaje Ruben Amorim. Zatrudnienie Portugalczyka jest jednak problematyczne. W ostatnich dniach przeprosił on kibiców Sportingu za podjęcie rozmów z jakimkolwiek klubem. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Tym samym "The Hammers" przygotowali listę rezerwową. Okazało się, że widnieje na niej nazwisko Thomasa Tuchela. Anglicy uważnie monitorują sytuację Niemca.
Doświadczony szkoleniowiec rozstanie się wkrótce z Bayernem Monachium. Co więcej, trener jest gotowy na powrót na Wyspy. Pytaniem pozostaje, czy na pewno chodziło o klub pokroju West Hamu.
Wcześniej Tuchela łączono między innymi z Manchesterem United. Teraz zaś, przynajmniej teoretycznie, wylądował na tej samej półce, co Amorim i Paulo Fonseca.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk30 Apr · 12:53
Źródło: Sky Germany

Przeczytaj również