"To było lanserstwo". Znany komentator wypowiedział się na temat Paulo Sousy i Czesława Michniewicza [WIDEO]

"To było lanserstwo". Znany komentator wypowiedział się na temat Paulo Sousy i Czesława Michniewicza [WIDEO]
Cao Can / press focus
Andrzej Janisz wyraził opinię na temat Paulo Sousy i Czesława Michniewicza, którzy tuż po nominacji opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie z Robertem Lewandowskim. - To było absolutne lanserstwo - stwierdził legendarny komentator w "Nocnych Gadkach" na kanale Meczyki (YouTube).
Reprezentacja Polski ma od kilkunastu dni nowego selekcjonera. Został nim Fernando Santos, który we wtorek przyleciał do Warszawy, gdzie będzie przygotowywał się do marcowego zgrupowania.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nie wiadomo, czy Portugalczyk odbył już rozmowę z Robertem Lewandowskim. Poprzedni selekcjonerzy - Paulo Sousa i Czesław Michniewicz - tuż po nominacji spotkali się z kapitanem kadry i opublikowali wówczas z nim zdjęcie w mediach społecznościowych.
W programie "Nocne Gadki" na kanale Meczyki (YouTube) został poruszony ten wątek. Andrzej Janisz wypowiedział się jasno na ten temat.
- To co robili to było absolutne lanserstwo - powiedział.
Legendarny komentator odniósł się również do występu reprezentacji Polski na mundialu w Katarze.
- Zgadzam się z tym, że cel sportowy został osiągnięty. Zawsze byłem zdania, że za mistrzostwa świata Czesław Michniewicz powinien otrzymać nagrodę - niekoniecznie od premiera, ale od PZPN. Natomiast kontrakt należało z nim rozwiązać. I to się stało - stwierdził.
Całą rozmowę z Andrzejem Janiszem obejrzycie poniżej:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski07 Feb 2023 · 22:49
Źródło: własne

Przeczytaj również