"To nie jest scenariusz sci-fi". Marcin Bułka w Realu Madryt?! Mateusz Borek ujawnił, kto myśli o Polaku

"To nie jest scenariusz sci-fi". Marcin Bułka w Realu Madryt?! Mateusz Borek ujawnił, kto myśli o Polaku
Philippe Lecoeur / Press Focus
Marcin Bułka niezmiennie zbiera świetne recenzje w OGC Nice. Mateusz Borek w programie Kanału Sportowego ujawnił, że reprezentant Polski jest stale polecany do Realu Madryt. "Królewscy" nie są jednak jedynym gigantem łączonym z bramkarzem.
Marcin Bułka błyszczy w bieżącym sezonie. Golkiper ma za sobą 26 występów, w których zachował aż 15 czystych kont. Co więcej, znakomicie radzi sobie przy rzutach karnych, odbił ich już cztery na sześć prób rywali. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Marcin Bułka
Rafał Oleksiewicz/Pressfocus
- Kibice czasami ze mnie śmieszkują, po tym jak publicznie powiedziałem, że Marcin Bułka jest w stałym kontakcie z Courtois. I Belg naprawdę poleca tego bramkarza do Realu Madryt. To nie jest scenariusz science fiction - stwierdził w Kanale Sportowym.
- Z tego, co się orientuję, to w tej chwili agenci Marcina Bułki rozmawiają z naprawdę wielkimi klubami. To jest oczywiście Manchester United, co jest konsekwencją wspólnoty właścicielskiej. To jest Atletico Madryt. Na pewno trzy kluby włoskie - Juventus, AC Milan, Inter. To są kluby, w których potencjalnie rozmawia się o Bułce - dodał Borek.
Obecna umowa 24-latka z OGC Nice jest ważna do 30 czerwca 2026 roku. Portal Transfermarkt wycenia zawodnika na 15 milionów euro.
W przeszłości Bułka był już związany z Chelsea i PSG. Zadebiutował jednak jedynie w drużynie "Paryżan", dla której zagrał dwa razy.
Marcin Bułka, Nicea, 05.02.2024
Gwendoline le Goff / pressfocus

Przeczytaj również