"To porównywalne z utratą bliskiej osoby". Trener ŁKS-u szokuje po kolejnej porażce

"To porównywalne z utratą bliskiej osoby". Trener ŁKS-u szokuje po kolejnej porażce
Artur Kraszewski / Press Focus
ŁKS w niedzielę poniósł już jedenastą porażkę w tym sezonie Ekstraklasy. Piotr Stokowiec komentując występ swojej drużyny uderzył w bardzo nietypowe tony.
Niewiele brakowało, a ŁKS sprawiłby niespodziankę w meczu ze Śląskiem. Beniaminek Ekstraklasy doprowadził do remisu 1:1, a nawet mógł strzelić drugiego gola. Zamiast tego stracił bramkę w końcówce doliczonego czasu gry.
Dalsza część tekstu pod wideo
Porażka 1:2 to kolejny cios dla ŁKS-u. Stokowiec po zakończeniu spotkania żałował straconej szansy.
- Czy to się musiało tak skończyć? Nie! My mieliśmy sytuację na 2:1. W ogóle byłbym zły też po remisie - wypalił Stokowiec.
- Ze strony psychologii uczucie porażki dla sportowca jest porównywalne z utratą bliskiej osoby. Na szczęście wszyscy żyjemy i możemy dalej walczyć. Tę porażkę, kolejną gorzką pigułkę musimy przełknąć. Ja wierzę w to, że po prostu po takich ciosach, po takich ranach, które są sypane solą, powstaniemy, bo dzisiaj rzeczywiście w wielu fragmentach ta gra wyglądała dobrze, poprawnie, bez ekscytacji. Poprawnie, ale wierzę w to, że będzie wyglądała jeszcze lepiej - stwierdził trener beniaminka.
Stokowiec do tej pory prowadził ŁKS w czterech meczach - trzech ligowych i jednym w Fortuna Pucharze Polski. Wszystkie zakończyły się porażkami jego drużyny.
ŁKS nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcia. Po czternastu kolejkach zamyka tabelę. Do bezpiecznego miejsca traci już osiem punktów.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski06 Nov 2023 · 11:45
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również